STYPENDYŚCI - ROK SZKOLNY 2018/2019

STYPENDIUM IM. SIMONY KOSSAK

W czwartek, 4 października 2018 r. odbyła się w naszej szkole ceremonia wręczenia stypendiów im. Simony Kossak, w której wzięli udział prymusi z hajnowskich szkół średnich. Zanim nastąpiła część oficjalna uroczystości, przypomniano postać patronki Powiatowego Funduszu Stypendialnego- barwnej i nietuzinkowej profesor Simony Kossak, która była nie tylko znakomitym naukowcem, ale też wielką przyjaciółką zwierząt, osobą obdarzoną talentem pisarskim i gawędziarskim oraz ogromnym poczuciem humoru. Te i nie tylko te cechy pani profesor sprawiają, że jest ona doskonałym wzorcem dla stypendystów- żądnych wiedzy młodych ludzi.

Zaświadczenia o przyznaniu stypendium, będącego nagrodą za wytężoną pracę i osiągnięcie doskonałych wyników w nauce w minionym roku szkolnym, wręczał wyróżnionym Starosta Powiatu Hajnowskiego pan Mirosław Romaniuk, który pogratulował stypendystom i życzył im dalszych sukcesów.

Uroczystość zakończyła się słodkim poczęstunkiem, przygotowanym przez uczniów technikum żywienia i usług gastronomicznych.

Rosnąca z roku na rok liczba stypendystów świadczy o tym, że ten sposób nagradzania najlepszych motywuje młodzież do nauki. Wśród tegorocznych wyróżnionych było aż 36 uczniów naszej szkoły:

Budna Karolina III TŻ
Gawryluk Mariusz IV TB
Giercun Katarzyna II TE
Golonko Emilia II TE
Golonko Magdalena III TE
Guryn Julita II TB
Holonko Rafał II TI
Iwaniuk Dawid IV TI
Janiel Mateusz Mikołaj IV TI
Janowicz Karolina III TE
Kamieńska Emilia II TB
Kiczkajło Maja III TE
Kozak Izabela II TE
Kuptel Marek III TB
Lasota Małgorzata IV TL
Martynowicz Joanna II TE
Masalska Aleksandra II TB
Mikołajczuk Agata III TE
Minko Daniel II TB
Omeljaniuk Kinga II TL
Orzołek Agata Gabriela III TE
Pietruczuk Natalia II TI
Prytulczyk Małgorzata III TE
Romaniuk Sara Justyna II TE
Sikorska Natalia III TŻ
Skiba Edyta II TB
Skiepko Patryk IV TM
Szpakowicz Martyna III TE
Szymaniuk Aneta III TŻ
Środa Karolina III TE
Weremczuk Maria Magdalena III TL
Wysocka Karolina IV TŻ

Za wyniki w nauce i udział w zawodach sportowych:

Malewicz Maciej III TL

Za osiągnięcia w zawodach sportowych:

Ciełuszecki Dawid Janusz III TB
Małyszko Patryk IV TM
Wnuczko Adrian II TŻ


Stypendium Prezesa Rady Ministrów za wyniki w nauce otrzymuje:

   


Stypendia dla najlepszych uczniów z klasy technikum budowlanego ufundowane przez Prezesa Firmy Budimex Danwood Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku Podlaskim przyznawane na jeden semestr:

I semestr:
Chursa Paweł II TB
Guryn Julita II TB
Kamieńska Emilia II TB
Kot Bartłomiej II TB
Masalska Aleksandra II TB
Minko Daniel II TB
Skiba Edyta II TB
Ciełuszecki Dawid Janusz III TB
Kiczkajło Dawid Dominik III TB
Kuptel Marek III TB
Nowik Rafał III TB
Gawryluk Mariusz IV TB

II semestr:
Chraboł Gabriela I TB
Chursa Paweł II TB
Guryn Julita II TB
Kamieńska Emilia II TB
Kot Bartłomiej II TB
Masalska Aleksandra II TB
Minko Daniel II TB
Skiba Edyta II TB
Ciełuszecki Dawid Janusz III TB
Kiczkajło Dawid Dominik III TB
Kuptel Marek III TB
Nowik Rafał III TB
Gawryluk Mariusz IV TB

GALERIA ZDJĘĆ

 

GALERIA ZDJĘĆ