DZIEŃ KOBIET I DZIEŃ MĘŻCZYZN ZSZ

W marcu powiało w naszej szkole wiosną i optymizmem. Przyczyniły się do tego obchodzone w tym miesiącu: Dzień Kobiet i Dzień Mężczyzn.

8 marca uczennice usłyszały życzenia z okazji swojego święta, zostały też obdarowane przez kolegów kwiatami i słodkimi upominkami, a te spośród nich, które przeżywają obecnie szkolne miłości, otrzymały od swoich sympatii okazałe bukiety. Kwiaty dostały też panie nauczycielki i to nie tylko od sympatycznych uczniów, ale też od kolegów nauczycieli, którzy zorganizowali z okazji Święta Kobiet miłą niespodziankę- słodki poczęstunek.

W sobotę 10 marca przypadało kolejne święto- Dzień Mężczyzn. W naszej szkole jego obchody odbyły się w poniedziałek. Dziewczęta stanęły na wysokości zadania i nie zapomniały o swoich kolegach- młodych mężczyznach, obdarowując ich, często żartobliwymi, prezentami. Zatrudnieni w ZSZ nauczyciele otrzymali od koleżanek z pracy życzenia: końskiego zdrowia (ważne w okresie szalejącej grypy), wielu asów w rękawie, wygodnych butów, zasięgu w każdym miejscu i taaakiej ryby. Do życzeń dołączone były przepyszne ciasta.

A.C.       

GALERIA ZDJĘĆ