ROK SZKOLNY 2020/21 ROZPOCZĘTY!

Rok szkolny 2020/21 rozpoczął się nietypowo. Niecodzienne było to, że wszyscy ochoczo, bez narzekania na konieczność noszenia maseczek, wrócili w szkolne mury po długim okresie nieobecności.

1 września nie dane nam było spotkać się gremialnie w szkolnej auli. Zaszczytu uczestnictwa w uroczystym rozpoczęciu nowego roku dostąpili jedynie pierwszoklasiści rozpoczynający naukę w ZSZ. Pozostali uczniowie musieli zadowolić się kameralną inauguracją w gronie osób ze swojej klasy, ze względu na procedury związane z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2.

Młodzież z klas pierwszych w szkolnych progach serdecznie powitała pani dyrektor Anna Czykwin. Świeżo upieczeni uczniowie ZSZ, po złożeniu ślubowania na Sztandar Szkoły, udali się na spotkania z wychowawcami.

Wszystkim uczniom, nauczycielom oraz innym pracownikom naszej szkoły życzymy w nowym roku szkolnym dużo zdrowia, wytrwałości, cierpliwości i spokojnej atmosfery pracy, mimo trudnej sytuacji epidemicznej. Ufamy, że nauka będzie odbywała się bez przeszkód i zaowocuje samymi sukcesami.

A.C.       

GALERIA ZDJĘĆ