WAKACJE JUŻ ROZPOCZĘTE!

Uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Hajnówce pożegnali szkolne mury 25 czerwca. Rozstanie ze szkołą odbyło się w nietypowy sposób, podobnie jak osobliwy był cały miniony rok szkolny. Młodzież, ze względu na zasady reżimu sanitarnego, spotykała się z wychowawcami w różnych godzinach. Trzy klasy pożegnały się ze szkołą oficjalnie w auli szkolnej i wysłuchały przemówienia pani dyrektor Anny Czykwin, kończącego rok, którego znaczną część uczniowie spędzili ucząc się zdalnie, pozbawieni możliwości bezpośredniego kontaktu z kadrą pedagogiczną i rówieśnikami.

Na szczęście nie wszystkie tradycyjne zasady szkolne uległy zmianie z powodu pandemii. Jak zwykle uczniowie otrzymali z rąk wychowawców świadectwa promocyjne, zaś ci, którzy wyróżniali się nie tylko najlepszymi ocenami, ale też zaangażowaniem w różne sfery szkolnego życia, zostali nagrodzeni książkami. W ten sposób uhonorowano ponad 50 uczniów! Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim uczniom, którym udało się pomyślnie przetrwać ten kolejny, niełatwy rok szkolny.

Wakacje wykorzystajmy na zasłużony, bezpieczny wypoczynek i nabranie sił do pracy w nowym, miejmy nadzieję zwyczajnym, roku szkolnym 2021/2022.

A. C.       

GALERIA ZDJĘĆĆ