Konferencja metodyczna SUPERWIZJA W DORADZTWIE ZAWODOWYM w ramach projektu Podlaski Kompas Pracy

Zespół Szkół Zawodowych uczestniczy w projekcie Podlaski Kompas Pracy od ubiegłego roku. W tym czasie udało nam się przeprowadzić wiele działań związanych z doradztwem zawodowym, jak również promocją naszej szkoły. Były to m.in.:

- W dniu 8.11.2021r. w naszej szkole odbyło się Seminarium Powiatowe Podlaskiej Sieci Doradztwa Zawodowego zorganizowane przez Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną w Hajnówce,
- Wiosną 2022 roku przedstawiliśmy naszą ofertę edukacyjną podczas Targów edukacyjno-zawodowych w Bielsku Podlaskim,
- Uczniowie naszej szkoły przystąpili do konkursu filmowego „Nakręć się Na Zawód” i zdobyli II miejsce w subregionie bielskim,

W bieżącym roku szkolnym (9 listopada 2022 r.) podczas konferencji metodycznej SUPERWIZJA W DORADZTWIE ZAWODOWYM na ręce szkolnego koordynatora projektu „Podlaski Kompas Pracy” – Magdaleny Zinkow-Antoniuk przekazano sprzęt komputerowy oraz poradniki, o które został doposażony gabinet pedagoga oraz doradcy zawodowego. Mamy nadzieję, że pomoce te pomogą uatrakcyjnić zajęcia z zakresu doradztwa zawodowego, jak również rozwoju osobistego naszej młodzieży.

W konferencji wzięli udział dyrektorzy szkół zawodowych i branżowych, doradcy zawodowi, pedagodzy, psychologowie, wychowawcy i nauczyciele ze szkół, przedstawiciele Powiatowych Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych. Eksperci i zaproszeni dzielili się wiedzą w zakresie superwizji, która jest elementem wzmocnienia jakości pracy doradców zawodowych.

aoxm       

GALERIA ZDJĘĆ